close
تبلیغات در اینترنت
وب سایت شخصی مهدی مظفری - 51

وب سایت شخصی مهدی مظفری - 51

منظره ای زیبا از سواحل بنگلادش منظره ای زیبا از سواحل کولالام پور منظره ای زیبا از سواحل بنگلادش

وب سایت روستای استخرسر
فقط حیدر امیرالمومنین است
خوش آمـــدید

پشت صحنه ملاحزاده

پشت صحنه آقای ملاحزاده بسیار جالب و خنده دار است که خود حاوی پیامهای زیادی است و بسیار افشاگر میباشد.


برای مشاهده روی متن ذیل کلیک نماید باتشکر .


پشت صحنه اقای ملاحزاده لطفا تا اخر ببینید 

 

 

 


نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 16
ادامه مطلب

آیا ایت الله قزوینی به زنان و دختران بلوچ توهین کرده است ؟

آیا ایت الله قزوینی به زنان و دختران بلوچ توهین کرده است ؟

 

 سلام دوستان 

بهتر است قبل از مطالعه این پست ابتدا کلیپ زیر را مشاهده کنید /// با تشکر فراوان 

 

http://www.aparat.com/v/sVmeb

 

خوب امیدوارم کلیپ را رویت کرده باشید . چون با دیدن این کلیپ به احتمال زیاد شک شما عزیزان بر طرف

میشود و اگر هم که نشد ادامه مطلب را مطالعه فرماید .

دوستان ایت الله قزوینی به هیچ وجع این اهانت را نکرده است بنده خودم این برنامه را از شبکه ولایت به صورت زنده مشاهده کردم  این خبر  فقط و فقط یک توتعه از طرف وهابیون بی خرد و فتنه افکن میباشد که تنها کارشان ایجاد تفرقه میان مسلمانان است. 

چرا شما اینقدر فتنه افکنی میکنید و فقط دنبال جنگ و ستیز و تهمت و افترا هستید بهتر است رو به مناظره های علمی بیاورید.

پاسخ آيت الله قزويني به دروغپردازيهاي شبكه هاي وهابي در رابطه اهانت به مردم غيور سيستان و بلوچستان : 

تمامي اهل سنت بلکه 99 درصد وهابيت را انسان هاي غيور و پايبند به غيرت ناموسي ميدانيم. ( ایت الله حسینی قزوینی ) 

در پي نشر اخبار دروغ مبني بر توهين آيت الله قزويني به مردم سيستان و بلوچستان، ايشان در برنامه زنده تلويزيوني در شبکه جهاني ولايت مورخ 21/6/92 ، سخناني را در اين زمينه ارائه نمودند:
1- مطالبي که بنده در رابطه با جهاد نكاح دختران ايراني نقل کردم ، اخباري بود كه حداقل چند روز قبل در صدها سايت و وبلاگ به دختران ايراني نسبت داده شده بود ولي متاسفانه هيچ کس موضع گيري دراين زمينه نکرده بود!
2-بنده در سخنان خود اعلام کردم که انشا الله اين خبرها دروغ است و ما اهل سنت و بلکه 99 درصد وهابيت را مردم غيور و پايبند به غيرت ناموسي ميدانيم.
3-ما تمام نواميس اهل سنت حتي ناموس عبدالمالک ريگي که دستش به خون ده ها بي گناه آغشته است را ناموس ملت اسلامي ميدانيم و همه آنها را خواهران و دختران خوددانسته و دفاع از آنها را واجب شرعي ميدانيم.
4-من نسبت به مردم سيستان و بلوچستان بارها تجليل کرده ام و حتي گفتم در عصر اموي که در تمام بلاد اسلامي حتي مکه و مدينه به حضرت علي(ع) ناسزا ميگفتند،مردم عزيز سيستان حاضر به پرداخت جريمه سنگين به حکومت شدند ولي حاضر به اهانت به امير المومنين (ع) نشدند.
5-بنده اولين نفر از علماي شيعه هستم که در رسانه هاي جهاني مانند شبکه هاي المستقله،سلام، نور (افغانستان) و شبکه ولايت رسما اعلام نمودم که اهانت به مقدسات اهل سنت،گناهي بزرگ و نابخشودني است و نسبت فحشا به زنان پيامبر که اهانت به پيامبر (ص) شمرده شود، ارتداد آور است و همچنين استفاده بنده و كارشناسان محترم شبكه جهاني ولايت از الفاظ محترمانه مانند: لفظ «جناب» براي خلفا که مورد اعتراض بعضي از دوستان شيعي ما نيز گرديده است.
6-من انتظار داشتم عزيزان اهل سنت به ويژه اهالي محترم سيستان و بلوچستان به خاطر دفاع بنده از اين مردم غيور و شکستن سکوت در برابر صدها سايت و وبلاگ، از من تشکر مينمودند ولي متاسفانه شيطنت و تدليس برخي از شبکه هاي وهابي و حذف و تحريف در سخنان من، مطلب را به صورت خلاف واقع به برخي از اين عزيزان رساندند.
7-برخي از علماي اهل سنت بر مبناي کليپ تحريف شده سخنان اينجانب، آن را محکوم کرده و بيانيه صادر نموده اند ولي اي کاش به جاي اين حرکت دربرابر صدها سايت خبري که چند روز قبل از اعلام خطر بنده، اين اخبار را منتشر کرده بودند موضع گيري مي فرمودند و ضمن ارائه ادله معتبر آن را تكذيب كرده و پيگيري قضايي مي كردند.
آيت الله قزويني در انتهاي سخنان خود که در روز پنجشنبه ساعت 20 به وقت تهران از شبکه جهاني ولايت به صورت زنده پخش ميگرديد گفت: هل جزا الاحسان الا الاحسان،آيا جا نداشت علماي بزرگ اهل سنت به جاي صدور بيانيه آن هم با الفاظ تند و به دور از شان اين بزرگواران و اخلاق اسلامي ،از بنده به دليل دفاع از حريم اهل سنت عزيز و اعلام خطر تشکر و قدرداني مي نمودند؟

|
نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 62
ادامه مطلب

حساب اهل سنت از عقايد منحرف سلفيه جداست/ نظريه جسميت خداوند، عقيده يهوديان است.

حساب اهل سنت از عقايد منحرف سلفيه جداست/ نظريه جسميت خداوند، عقيده يهوديان است.

 

 

حضرت آيت‌الله سبحاني با تأکيد بر اين که نه سني و نه شيعه عقايد ابن‌تيميه را قبول ندارند، تصريح کرد: در برخي از منابع اهل تسنن، احاديثي منتصب به پيامبر (ص) نقل شده که قائل به رؤيت و جسميت خداوند است در حالي که در هيچ منبع اصيل اسلامي چنين موضوعي ذکر نشده است؛ رؤيت و جسميت خداوند، عقيده يهوديت است که وارد اسلام شده است .


 

حضرت آيت‌الله جعفر سبحاني از مراجع تقليد، امروز دهم شهريور در پنجمين جلسه از سلسله مباحث درس کلام و انديشه اسلامي که در مدرسه علميه سليمانيه مشهد برگزار شد، به ادامه بررسي عقايد ابن‌تيميه، بنيان‌گذار فرقه سلفيه پرداخت و گفت: براي شناخت يک مکتب، بايد عقايد آن مکتب را به خوبي بشناسيم.

وي به عقيده ديگر ابن‌تيميه در اين‌که خداوند داراي مکان است، اشاره کرد و افزود: او پس از جسميت بخشيدن و همچنين قائل شدن حرکت براي خدا، داشتن مکان را به خداوند نسبت مي‌دهد و براي اين حرف خود دلايلي ارائه مي‌کند.

حضرت آيت‌الله سبحاني با اشاره به ادله سه‌گانه مسلمانان شيعه و سني براي سلب اين نظر در مورد خداوند، اظهار داشت: برهان اول اين است که آن مکان يا بايد از قبل وجود داشته باشد و يا خداوند آن را براي خود خلق کرده باشد؛ در صورتي که از قبل وجود داشته، تعدد قدما مي‌شود و در صورتي که آن را خدا براي خود ساخته باشد، اين همان محل حادث است که پروردگار، منزه از محل حوادث است؛ چيزي که حادث است نمي‌تواند قديم باشد.

وي غني بالذات بودن خدا را دليل دوم عنوان کرد و بيان داشت: خداوند در قرآن مي‌فرمايد: «إِنَّ اللَّهَ هُوَ الْغَنِيُّ» و اين به اين معناست که خداوند غني بذات است و بي‌نياز به مکان.

استاد درس خارج حوزه علميه قم افزود: برهان سوم براي نقض داشتن مکان براي خداوند اين است که اگر کسي داراي مکان باشد، جهت نيز خواهد داشت و اگر خداوند جهت داشته باشد، محاط مي‌شود در حالي که خداوند خالق عالم بوده و محيط بر آن است؛ از اين رو مکان داشتن خداوند غيرممکن است.

وي به بيان اعتقادات و دلايل ابن‌تيميه پرداخت و گفت: او که در دروغگويي و دروغ بستن به مسلمانان سابقه طولاني دارد در کتاب «منهاج السنه» که اعتقادات او را مکتوب دارد، مي‌گويد که همه مسلمانان با زبان خود مي‌گويند که «ربهم فوق»، فوق براي خدا مکان و جهت است، حال اين سؤال مطرح است که آيا واقعأ همه مسلمانان همين حرف را مي‌زنند؟

حضرت آيت‌الله سبحاني دليل دوم ابن‌تيميه را سخني از فرعون دانست که به وزيرخود دستور داد تا براي او برجي بلند بسازد تا خداي موسي را بيابد و ابراز داشت: او معتقد است که فرعون به خاطر حرفي که از حضرت موسي (ع)شنيده چنين تصميمي گرفته و ازآنجا که موسي (ع) پيامبر الهي است، پس خداوند در آسمان هاست که حضرت موسي (ع) چنين حرفي زده است.

وي افزود: در مقابل اين نظر ابن‌تيميه سه دليل موجه وجود دارد که اين سخن او را نقض مي کند و آن اين است که چه اطميناني وجود دارد که فرعون اين سخن را از حضرت موسي (ع) شنيده باشد؟

وي دليل دوم را عدم فهم سخن حضرت موسي (ع) از سوي فرعون عنوان کرد و اظهار داشت: اگر هم حضرت موسي (ع) چنين سخني گفته باشد به اين معنا نيست که منظور ايشان حضور خدا در آسمان است، بلکه ايشان به معناي معنوي آن اشاره داشته‌اند و فرعون با فهم نادرست، آن را از نظر حسي برداشت کرده است.

اين مرجع تقليد، مهم ترين دليل نادرست بودن اين نظر را مسخره کردن عقيده حضرت موسي (ع) توسط فرعون عنوان و خاطرنشان کرد: از آنجا که فرعون به خدايي مرعي معتقد بوده و خداي نامرعي را نمي‌پذيرد، با بيان اين سخن قصد تمسخر عقايد حضرت موسي (ع) را داشته و از آن مهم‌تر، ساخت چنين برجي به ارتفاعي که مد نظر فرعون بوده از لحاض عقلاني ممکن نيست.

حساب اهل تسنن از ابن‌تيميه و عقايد او جداست

 وي به عدم استفاده اهل سلف از عقل در اعتقادات خود اشاره کرد و بيان داشت: در يک مناظره تلويزيوني که يک وهابي با يک شيعه انجام داد، شخص وهابي با خشنودي از جسميت خدا ياد کرد و گفت: «ابن‌تيميه کار بشر را راحت کرد و از سردرگمي که به واسطه ندانستن مکان خداست، رها کرد» که در پاسخ به اين صحبت بايد گفت که اين موضوع از اساس باطل است زيرا خدايي که عالم را خلق کرده جسم نيست که بتوان براي او مکان درنظر گرفت.

حضرت آيت‌الله سبحاني با تأکيد بر اين که نه سني و نه شيعه عقايد ابن‌تيميه را قبول ندارند، تصريح کرد: در برخي از منابع اهل تسنن، احاديثي منتسب به پيامبر (ص) نقل شده که قائل به رؤيت و جسميت خداوند است در حالي که در هيچ منبع اصيل اسلامي چنين موضوعي ذکر نشده است؛ رؤيت و جسميت خداوند، عقيده يهوديت است که وارد اسلام شده است.

وي به نوع تکلم خداوند با بشر اشاره کرد و گفت: خداوند در دو صورت با بشر سخن مي‌گويد، تکلم با شخص و تکلم با همه انسان‌ها که تکلم خداوند با شخص نيز به سه شيوه انجام مي‌پذيرد.

وي افزود: نوع اول تکلم که عالي‌ترين مقام وحي است، القاي مستقيم و بدون واسطه سخن الهي به قلب پيامبر (ص) است که اين نوع تکلم تنها در مورد پيامبر گرامي اسلام (ص) صورت گرفته است؛ امام صادق (ع) در مورد آن مي‌فرمايند:« اين مقام، عالي‌ترين مقام است که بين خدا و پيامبر هيچ واسطه‌اي وجود ندارد».

استاد برجسته درس خارج حوزه علميه قم، دومين نوع تکلم خداوند را تکلم به واسطه کوه و درختان عنوان کرد و اظهار داشت: اين نوع تکلم به واسطه ايجاد صدا در کوه‌ها و درختان توسط خداوند است که توسط جناب موسي (ع) شنيده مي‌شد و همچنين آخرين نوع تکلم خداوند، به وسيله جبرئيل انجام مي‌شود که به پيامبر(ص) وحي الهي را مي‌رساند.

وي به سخن گفتن خداوند با مردم اشاره کرد و بيان داشت: کلام خدا، فعل خداست بنابراين همه جهان کلام خداست و کلام خدا را مي‌رساند؛ کلام انسان آنچه در ضمير انسان است را نمايان مي‌سازد و کلام خدا نيز ضمير خدا را نشان مي‌دهد، پس اين عالم، گواهي بر علم عالمي است که اين عالم را خلق کرده.

گفتني است، جلسه بعدي درس «کلام و انديشه اسلامي» حضرت آيت‌الله سبحاني، فردا دوشنبه 11 شهريور به دليل اهميت حضور در راهپيمايي عظيم عزاداران امام صادق (ع) تعطيل خواهد بود و جلسه ششم اين درس، روز سه شنبه 12 شهريور با موضوع «ادامه بررسي تکلم خدا از ديدگاه ابن‌تيميه» در مدرسه سليمانيه مشهد برگزار خواهد شد.

 

نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 27
ادامه مطلب

رسمیت داشتن مکتب حقه تشیع در مصر باید دوباره از سوی الازهر تکرار و اعلام شود


 

اختصاصی/درخواست سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه از الازهر:

 این سازمان از الازهر خواست بار دیگر به رسمیت شناختن مذهب حقه تشیع را تکرار و آن را اعلام کند و حقایق را برای مردم مصر توضیح دهد. سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه در ادامه افزود: شیعیان مصر نیز به مانند دیگر شهروندان این کشور جزیی از جامعه آن هستند و باید از همه حقوق و آزادی های ربوط به ادیان آسمانی برخوردار باشند

 

 

 

 مدارک و مستندات نشان می دهد که شهروندان شیعه مصر در این کشور از سوی گروه های سلفی- وهابی افراطی مورد آزار و اذیت واقع می شوند اعمالی که گاهی تا حد قتل و کشتار پیش می رود که نمونه آن در مورد شهادت شیخ حسن شحاته دیده شد.  


چند روز پیش نیز همزمان با میلاد امام رضا علیه السلام منزل یکی دیگر از رهبران شیعه محاصره شد که با دخالت نیروهای امنیتی مصر، این ماجرا پایان داده شد. سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه ضمن ابراز نگرانی بسیار از این قبیل اقداکات و حوادث ضد شیعیان مصر، از سازمان های اجرایی و حقوقی و قضایی خواست در راستای قانون آزادی عقاید، مسئولیت های قانونی حقوق شیعیان را بپذیرند و آن را ضمانت کنند. 

این سازمان هم چنین از الازهر خواست بار دیگر به رسمیت شناختن مذهب حقه تشیع را تکرار و آن را اعلام کند و حقایق را برای مردم مصر توضیح دهد. سازمان دیده بان حقوق بشر شیعه در ادامه افزود: شیعیان مصر نیز به مانند دیگر شهروندان این کشور جزیی از جامعه آن هستند و باید از همه حقوق و آزادی های مربوط به ادیان آسمانی برخوردار باشند،دولت مصر باید مسئولیت حمایت از شیعیان و حفظ جان آنها را بپذیرد. 

نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 18
ادامه مطلب

آيت‌الله العظمي مکارم: نورانيت اهل بيت(ع) دنيا را فرا گرفته است

آيت‌الله العظمي مکارم: نورانيت اهل بيت(ع) دنيا را فرا گرفته است


حضرت آيت الله مکارم شيرازي تاکيد کردند: به کوري چشم دشمنان به ويژه وهابيان بي رحم و آدم کش که گمان مي کنند مي توانند شيعه را نابود کنند، نورانيت اهل بيت(ع) در دنيا گسترده تر مي شود.

 

 

حضرت آيت الله مکارم شيرازي، صبح امروز در آيين افتتاحيه برنامه‌هاي دهه کرامت که در شبستان امام خميني(ره) حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، فرا رسيدن اين ايام را به عاشقان و ارادتمندان ولايت و اهل بيت (ع) تبريک گفتند.

ايشان با ابراز خرسندي از گراميداشت دهه کرامت، توجه به اين ايام را خاري در چشم دشمنان دانسته و تصريح کردند: به کوري چشم دشمنان به ويژه وهابيان بي رحم و آدم کش که گمان مي‌کنند مي توانند شيعه را نابود کنند، نورانيت اهل بيت (ع) در دنيا گسترده‌تر مي‌شود.

ايشان به روايتي از پيامبر اسلام (ص) درباره حضرت معصومه (س) اشاره کرده و افزودند: نبي مکرم اسلام(ص) بيان مي‌دارند که "در آينده پاره تن من در قم مدفون مي‌شود و هرکس به زيارتش بيايد، بهشت بر او واجب خواهد شد".

معظم له، به کار بردن واژه پاره تن براي حضرت فاطمه معصومه(س) همانند حضرت فاطمه زهرا(س) را نشان دهنده جايگاه اين بانوي باکرامت دانسته و ادامه دادند: سلسله نسب حضرت فاطمه معصومه(س) به 9 معصوم(ع) ختم مي‌شود، که نشان از جايگاه بسيار رفيع کريمه اهل بيت(س) دارد.

اين مرجع تقليد همچنين با تقدير از دست اندرکاران برگزاري برنامه هاي دهه کرامت، گفتند: يکي از ابتکارات بسيار خوب در سال‌هاي اخير، گراميداشت دهه کرامت که از ميلاد حضرت فاطمه معصومه(س)  آغاز و به ميلاد مبارک امام رضا(ع) ختم مي‌شود، است.

حضرت آيت الله مکارم شيرازي تصريح کردند: با برگزاري اين گونه برنامه ها سبب جذب جوانان به قرآن و اسلام است و دشمنان متوجه خواهند شد که عشق و علاقه پيروان اهل بيت(ع) خاموش شدني نيست.

ايشان در پايان از توليت و کارکنان آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) براي اجراي برنامه‌هاي مختلف در دهه کرامت تقدير کرده و گفتند: آستان مقدس کريمه اهل بيت(س) برنامه‌هاي بسيار خوبي را در اين دهه در دستور کار دارد که شامل 600 برنامه برنامه ويژه گروه‌هاي سني مختلف مي باشد.

نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 20
ادامه مطلب

هشدار استاد انصاريان نسبت به نفوذ وهابيت در کشور

هشدار استاد انصاريان نسبت به نفوذ وهابيت در کشور

ريس مرکز دارالعرفان شيعي گفت:وهابيت در حال نفوذ است و با پول هاي بادآورده عربستان سعودي، بهترين زمين ها و ساختمان ها را مالک شده و در صدد تغيير نظام جمعيتي کشور و افزايش تعداد خود هستند.

  

 

  

حجت‌الاسلام والمسلمين حسين انصاريان در جمع زائران علي بن موسي الرضا(ع) در حرم مطهر اين امام همام(ع)، با اشاره به  مشکلاتي که بر اثر بي‌ديني، دامن‌گير کشورهاي بسياري شده، اظهار داشت: علم هرگز نمي تواند جاي دين را بگيرد و علوم مادي به تنهايي نمي توانند عهده دار برپايي خيمه زندگي انسان باشند. امروز با وجود گسترش علم، شاهد جنگ، خونريزي، کشتار و بي رحمي در جهان هستيم.

اين استاد حوزه علميه با هشدار درمورد گسترش عقايد و افکار وهابيت، خطاب به مردم و مسئولين گفت: وهابيت در جامعه در حال نفوذ است و با پول هاي بادآورده عربستان سعودي بهترين زمين ها و ساختمان ها را مالک شده و در صدد تغيير نظام جمعيتي کشور و افزايش تعداد طرفداران خود هستند.

وي با بيان اين که "نفوذ وهابيت در کشور جدي است و برخي از مردم و مسئولان ما غافلند" تاکيد کرد: عدم مراقبت باعث نفوذ و تسلط وهابيت، بر جامعه ما خواهد شد.

رييس مرکز دارالعرفان شيعي يادآورشد: آمار امروز برخي از روستاها و شهرها که زمينه چنين تغييري را داشته اند، در مقايسه با قبل، اين مطلب را صراحتاً هشدار ميدهد که وهابيت، خطري جدي براي کشور و جوانان و جامعه ما است.

حجت الاسلام والمسلمين  انصاريان درمورد نفوذ فرهنگي اين فرقه ضاله تصريح کرد: نمونه هاي بسياري از اين موضوع در طول تاريخ داريم، همانند "تسلط صهيونيست هاي اروپايي از طريق همين روش در فلسطين" که با خريد زمين هاي مرغوب با چند برابر قيمت، بخش وسيعي از اين سرزمين را مالک شده اند.

وي اضافه کرد: نفوذ فرهنگي وهابيت از طريق عوامل دست نشانده داخل کشور و فرستادن مبلغان بسياري به جنوب تا شمال ايران، مطلبي محسوس است که برخي گوش و چشم خود را بر آن بسته اند و يا در خواب غفلتند.

اين استاد اخلاق با بيان اينکه "شيعه غيرتمند و متعصب واقعي که عقايد او ريشه در قرآن و علوم آل الله دارد در هيچ زماني گرايش به هيچ فرقه اي نداشته است"، علت برخي از تغييرات جمعيتي مذکور را ناشي از فقر مادي توصيف کرده و گفت: نکته  قابل توجه اين است که بخشي از نفوذ وهابيت، به موضوع فرهنگي ارتباطي ندارد بلکه با حربه مادي و تطميع قشر ضعيف، کار تبليغي و ترويجي خود را انجام مي دهد که براي رفع اين معضل، تدبير جدي مسئولان کشور را مي طلبد.

حجت الاسلام والمسلمين  انصاريان در پايان "تقويت مباني ديني و اعتقادي در بين اقشار مختلف" و "ارائه مباحث ناب شيعي به زبان روز" را از جمله ضرورتهاي امروز ايران اسلامي برشمردند.

نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 18
ادامه مطلب

پاسخ آيت الله قزويني به دروغپردازي هاي وهابیون

پاسخ آيت الله قزويني به دروغپردازي هاي شبكه هاي وهابي در رابطه اهانت به مردم غيور سيستان و بلوچستان .

 

تمامي اهل سنت بلکه 99 درصد وهابيت را انسان هاي غيور و پايبند به غيرت ناموسي ميدانيم.

 

 

در پي نشر اخبار دروغ مبني بر توهين آيت الله قزويني به مردم سيستان و بلوچستان، ايشان در برنامه زنده تلويزيوني در شبکه جهاني ولايت مورخ 21/6/92 ، سخناني را در اين زمينه ارائه نمودند:
1- مطالبي که بنده در رابطه با جهاد نكاح دختران ايراني نقل کردم ، اخباري بود كه حداقل چند روز قبل در صدها سايت و وبلاگ به دختران ايراني نسبت داده شده بود ولي متاسفانه هيچ کس موضع گيري دراين زمينه نکرده بود!
2-بنده در سخنان خود اعلام کردم که انشا الله اين خبرها دروغ است و ما اهل سنت و بلکه 99 درصد وهابيت را مردم غيور و پايبند به غيرت ناموسي ميدانيم.
3-ما تمام نواميس اهل سنت حتي ناموس عبدالمالک ريگي که دستش به خون ده ها بي گناه آغشته است را ناموس ملت اسلامي ميدانيم و همه آنها را خواهران و دختران خوددانسته و دفاع از آنها را واجب شرعي ميدانيم.
4-من نسبت به مردم سيستان و بلوچستان بارها تجليل کرده ام و حتي گفتم در عصر اموي که در تمام بلاد اسلامي حتي مکه و مدينه به حضرت علي(ع) ناسزا ميگفتند،مردم عزيز سيستان حاضر به پرداخت جريمه سنگين به حکومت شدند ولي حاضر به اهانت به امير المومنين (ع) نشدند.
5-بنده اولين نفر از علماي شيعه هستم که در رسانه هاي جهاني مانند شبکه هاي المستقله،سلام، نور (افغانستان) و شبکه ولايت رسما اعلام نمودم که اهانت به مقدسات اهل سنت،گناهي بزرگ و نابخشودني است و نسبت فحشا به زنان پيامبر که اهانت به پيامبر (ص) شمرده شود، ارتداد آور است و همچنين استفاده بنده و كارشناسان محترم شبكه جهاني ولايت از الفاظ محترمانه مانند: لفظ «جناب» براي خلفا که مورد اعتراض بعضي از دوستان شيعي ما نيز گرديده است.
6-من انتظار داشتم عزيزان اهل سنت به ويژه اهالي محترم سيستان و بلوچستان به خاطر دفاع بنده از اين مردم غيور و شکستن سکوت در برابر صدها سايت و وبلاگ، از من تشکر مينمودند ولي متاسفانه شيطنت و تدليس برخي از شبکه هاي وهابي و حذف و تحريف در سخنان من، مطلب را به صورت خلاف واقع به برخي از اين عزيزان رساندند.
7-برخي از علماي اهل سنت بر مبناي کليپ تحريف شده سخنان اينجانب، آن را محکوم کرده و بيانيه صادر نموده اند ولي اي کاش به جاي اين حرکت دربرابر صدها سايت خبري که چند روز قبل از اعلام خطر بنده، اين اخبار را منتشر کرده بودند موضع گيري مي فرمودند و ضمن ارائه ادله معتبر آن را تكذيب كرده و پيگيري قضايي مي كردند.
آيت الله قزويني در انتهاي سخنان خود که در روز پنجشنبه ساعت 20 به وقت تهران از شبکه جهاني ولايت به صورت زنده پخش ميگرديد گفت: هل جزا الاحسان الا الاحسان،آيا جا نداشت علماي بزرگ اهل سنت به جاي صدور بيانيه آن هم با الفاظ تند و به دور از شان اين بزرگواران و اخلاق اسلامي ،از بنده به دليل دفاع از حريم اهل سنت عزيز و اعلام خطر تشکر و قدرداني مي نمودند؟
نویسنده: مهدی | تاریخ : پنجشنبه 28 شهريور 1392 بازدید : 48
ادامه مطلب
صفحات سایت

ابزار هدایت به بالای صفحه

فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر