close
تبلیغات در اینترنت
علی ع

علی ع

منظره ای زیبا از سواحل بنگلادش منظره ای زیبا از سواحل کولالام پور منظره ای زیبا از سواحل بنگلادش

وب سایت روستای استخرسر
فقط حیدر امیرالمومنین است
خوش آمـــدید

نظر حضرت علی (ع) درباره تشکیل شورا به سفارش عمر برای انتخاب خلیفه

نویسنده: مهدی | تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1392 بازدید : 20
ادامه مطلب

نظر حضرت علی (ع) درباره جنگ جمل

نویسنده: مهدی | تاریخ : دوشنبه 18 آذر 1392 بازدید : 26
ادامه مطلب

نظر و دیدگاه حضرت علی (ع) درباره خلفا در خطبه شقشقیه نهج البلاغه

 

تذکر : قصد هیچ گونه توهینی ندارم . 

نویسنده: مهدی | تاریخ : یکشنبه 17 آذر 1392 بازدید : 54
ادامه مطلب

بی‌ غیرتی که زنش را به تروریستها هدیه کرد!!!!!!!!!!!!!!!

 

شیطان آسوده بخواب اینان بیدارند

تازه داماد لیبیایی، این عکس را با افتخار در مراسم عروسی خود گرفته است . این تازه داماد روی تابلو نوشته اش، اعلام آمادگی کرده است، همسرش را به جهادگران تکفیری هدیه می دهد تا بشار اسد را ساقط کنند. بسیاری از علمای وهابی با صدور فتوایی که به «جهاد نکاح» مشهور شده است، از زنان جهان عرب خواسته اند، به سوریه روند و بدون ازدواج دائم، خود را در اختیار شورشیان مسلح قرار دهند تا نیاز جنسی آنان ارضا شود.

برخی زنان عربستانی در نخستین اقدام، خواستار حضور در این جهاد شده بودند.

 

 
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل گفت که گروههای تروریستی مخالف دولت سوریه به هتک حرمت های خود شدت بخشیده اند و گاهی آن را با نام "جهاد النکاح" ذکر می کنند.
به گزارش گروه ترجمه پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «نافی بیلاری» گفت: گروه‌های تروریستی مخالف دولت سوریه به هتک حرمت‌های خود شدت بخشیده‌اند و گاهی آن را با نام «جهاد النکاح» ذکر می‌کنند.
 
 
 
 
 
 
کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد «نافی بیلاری» در نخستین اعتراف رسمی این سازمان به هتک حرمت زنان و دختران سوری توسط تروریست های وهابی اذعان کرد و گفت: گروههای تروریستی مخالف دولت سوریه به هتک حرمت های خود شدت بخشیده اند و گاهی آن را با نام "جهاد النکاح" ذکر می کنند و یا اینکه زنان و دختران سوری را با عنوان اسیران جنگی خطاب می کنند و این عمل خود را مباح می دانند.
وی در ادامه ی سخنان خود تاکید کرد: پس از شنیدن آمارهای مربوط به این پدیده، وضعیت زنان و دختران سوری به شدت نگران کننده است.
اما "بیلاری"در ادامه سخنانش در یک جانبداری آشکار از تروریستهای مخالف، از تلاش دولت ارتش سوریه و محاصره منطقه ی "القصیر" واقع در غرب سوریه توسط این ارتش برای پاکسازی آن از تروریستها ابراز نگرانی کرد و افزود: از به وقوع پیوستن فجایع بیشتر در این منطقه می ترسم؛ وی با این سخنش سکوت جامعه ی بین المللی را در مورد اشغال این منطقه از ماهها پیش توسط عناصر وهابیت و قتل صدها بی گناه و هتک حرمت زنان و ... به دست این عناصر را نادیده گرفت.
نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 20
ادامه مطلب

عکسی که به عنوان چهره واقعی حضرت علی (ع) پخش شده

با سلام دوستان چند وقتی هست بعضی دوستان از روی نادانی تصویری را که به حضرت علی (ع) نسبط داده میشود را پخش میکنند و از ان بدتر میان مولای متقیان حضرت علی (ع) که پیامبر او را برادر و جانشین خود نامیده و فرموده ( علی از حق است و حق از علی -- کسی علی را نشناخته بجر من و خدا ) و افراد دیگر مقایسه قرار میدهند.

تو رو به خدا قسم با این کارها قلب امام زمان را به درد نیاورید.

کافیه دیگه این همه توهین نکنید به کسی که درد دل با چاه میکرد و اشک در ان میریخت از جهل امتش. و انگشتر در نماز میداد.

 

نمونه ای از این تصاویر که در سایتهای مختلف و شبکه های اجتماعی پخش شده است ( با عرض معذرت  بابت نشر این تصاویر خدای چاره ای نداشتم مرا هلال کنید ) :


1383457_10151673136577544_534043313_n.jpg

 

آیا واقعا این تصویر متعلق به امیرالمومنین (ع) است؟
معروف است که تصویر بالا را یک نقاش یهودی در یکی از جنگها کشیده و هم اکنون در موزه لوور فرانسه نگهداری میشود.
حال ذکر چند نکته ضروریست.
عکس تا بحال کجا بوده ؟ این عکس مدت خیلی زیادی نیست که در اینترنت پخش شده اگر مربوط  به حضرت علی (ع) که ۱۴۰۰ سال پیش زندگی می کردند بود مطمئنا باید زودتر از اینها پخش میشد ، نه اکنون که قباحت توهین به پیامبر(ص) و ائمه معصوم و مظلوم (ع) از بین رفته است و مطمئنا این تصویر هم کار دشمنان اسلام و اهل بیت (ع) است .
نه تنها در این تصویر بلکه در اکثر تصاویری که از حضرت پخش است (که هیچ کدام نمی تواند صحت داشته باشد ) سعی شده حضرت را غضبناک و ترسناک به تصویر بکشند و در همه ، حضرت همراه با شمشیر هستند.
درمورد تصویر بالا چنانچه بر فرض محال صحیح باشد (که نیست) ، طبیعیست چهره حضرت خشمگین و غضبناک باشد و شمشیر همراه حضرت باشد زیرا معروف است که نقاش یهودی آن را در یکی از جنگها که حضرت حضور داشته اند کشیده است.
اولا این چگونه جنگیست که در آن حضرت با خیال راحت نشسته اند که کسی سیمای ملکوتی و مبارک ایشان را به تصویر بکشد.
ثانیا حضرت علی (ع) که بعد از حضرت رسول الله (ص) کامل ترین انسان روی زمین است بارها گفته اند که من به همه سلام می کنم جز دختران جوان زیرا بیم آن دارم که مبادا صدای آنان مرا جزب خود کند. البته طبیعیست که نفس حضرت قوی تر از اینهاست و این کار (سلام به دختران جوان) را نمی کردند که دیگران از حضرت الگو بگیرند.
حال به نظر شما طبیعیست که این انسان عظیم الشان در جامعه ، جنگ یا هرجای دیگر لباسی که دست مبارکشان را نمایان می کند بپوشند. در ثانی حتی کسان دیگر هم در جنگ چنین لباسی را نمی پوشند و معمولا لباسهای مناسب جنگ را می پوشند مخصوصا اگر بدانند قرار است از آنها تصویری کشیده شود.
باید به عرض شما برسانم که صد در صد این تصویر منتشرشده در اینترنت که سابقه ی چندانی هم ندارد و جدیدا در میان دیگر توهین ها به ائمه معصوم (ع) دیده میشود نمی تواند صحت داشته باشد و کار دشمنان اسلام است که می خواهند چهره اسلام را بد جلوه دهند .
حال جالب است بدانید تصاویری که از حضرت عیسی (ع) مادرشان حضرت مریم(س) پخش است سرشار از عطوفت است که در ذیل متن یک نمونه از این تصاویر موجود است .
دوستان ، مطمئن باشید هدف از این بد جلوه دادن های امیرالمومنین (ع) که عمود اسلام است دلزده کردن شیعیان از دین و مذهب برحقشان است.
برخلاف حضرت عیسی (ع) پیامبر بزرگ خدا که خداوندبه مادرش حضرت مریم اجازه نداد در عبادتگاه وضع حمل کند ، فاطمه بنت اسد (س)  امیرالمومنین (روحی فداه) را با کمک ملائک در درون خانه کعبه ، مقدس ترین مکان روی زمین به دنیا آورد.
حال امید است که همه بدانند امیرالمومنین و اولاد معصومشان علاوه بر عطوفت و مهربانی که در چهره شان داشتند و دارند در قلب هایشان هم عشق به شیعیانشان موج می زند.
و فرزندشان حضرت مهدی (عج) هم که انشاالله ظهور فرمایند قرار نیست همه را از دم تیغ بگذرانند و همچون جد بزرگوارشان پیامبر (ص) و حضرت امیرالمومنین (ع) با عشق همه را به دین مبین اسلام دعوت خواهند کرد .
نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 32
ادامه مطلب

انگشتر حضرت‌ علی (ع) را ببینید !! + عکس

حضرت علی علیه السلام در حال نماز و در حالت ركوع بودند، وقتی شكایت مرد نیازمند را شنیدند دست مباركشان را به طرف او دراز نمودند و به او اشاره كردند تا انگشترش را بردارد. نیازمند جلو آمد و انگشتر حضرت علی علیه السلام را از دستشان درآورد و با خود برد.


به گزارش تکناز به نقل از شیعه آنلاین ، اخیرا تصویری از انگشتری در سایت های مختلف عراقی منتشر شده و گفته می شود که انگشتری منتسب به مولای متقیان، أمیر المؤمنین علی علیه السلام است.

 

k.png

 

بر این روی این انگشتر عبارت «العزة لله» (عزت برای خداوند است) است، نوشته شده اما به نظر می رسد این ادعا نادرست است زیرا رسم الخطی که در زمان حضرت علی علیه السلام وجود داشته، اولا با خط موجود بر روی این انگشتر تفاوت دارد و دوما در آن زمان از نقطه نوشتن استفاده نمی شد در حالی که در این انگشتر سه نقطه دیده می شود.

گفته می شود روزی در زمان پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم مردی نیازمند وارد مسجد مسلمانان شد و از مسلمانان تقاضای کمک کرد اما کسی به او توجهی نکرد. مرد نیازمند دستش را به سمت آسمان بلند کرد و گفت: خدایا شاهد باش در مسجد رسول تو ازمسلمانان تقاضایی کردم ولی کسی به من پاسخ نداد.

حضرت علی علیه السلام در حال نماز و در حالت رکوع بودند، وقتی شکایت مرد نیازمند را شنیدند دست مبارکشان را به طرف او دراز نمودند و به او اشاره کردند تا انگشترش را بردارد. نیازمند جلو آمد و انگشتر حضرت علی علیه السلام را از دستشان درآورد و با خود برد.

پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم نیز در حالی که نماز می خواندند صحنه را مشاهده فرمودند. طولی نکشید که جبرئیل نازل شد و این آیه را برای پیامبر صلی الله علیه و آله و سلم نازل کرد. إِنَّما وَلِیُّکُمُ اللَّهُ وَ رَسُولُهُ وَ الَّذینَ آمَنُوا الَّذینَ یُقیمُونَ الصَّلاةَ وَ یُؤْتُونَ الزَّکاةَ وَ هُمْ راکِعُونَ (مائده،آیه 55): بدانید که ولی شما (فرمانده شما) فقط خدا و پیامبر او و کسانى هستند که ایمان آورده‏اند؛ آنها که نماز را به پا مى‏دارند و در حالى که در رکوع نماز هستند، زکات می دهند.

گفته می شود خبر نزول این آیه و زکات دادن امام علی علیه السلام در شهر مدینه منوره پیچید و به گوش همگان رسید.

 

نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 42
ادامه مطلب

محل ضربت خوردن حضرت علی(ع) +عکس

هنگامی که فرق مظلوم‌ترین فرد عالم شکافته شد، جبرئیل بانگ برآورد که سوگند به خدا که ارکان هدایت درهم شکست و ستاره‌های دانش نبوت تاریک و نشانه‌های پرهیزکاری بر طرف شد و عروه الوثقی الهی گسیخته شد.
 
محل ضربت خوردن حضرت علی(ع) +عکس
هنگامی که سه نفر از باقیمانده خوارج در مکه هم‌قسم شدند تا نقشه شوم خویش را در ماه رمضان سال 40 هجری قمری عمل کنند، زمان زیادی نگذشت، دو نفر از آن‌ها که برای قتل معاویه و عمرو بن عاص رهسپار محل مأموریت خود شدند، در اجرای نقشه خود ناکام ماندند و تنها عبدالرحمن بن ملجم مرادی در شب نوزدهم ماه رمضان فرق مظلوم‌ترین فرد عالم را شکافت.
 
 
 
محل ضربت خوردن حضرت علی(ع) +عکس
نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 25
ادامه مطلب

رابطه ایت الله مرعشی و شهریار به واسطه شعر همای رحمت

 

 

 

از مرحوم آیت الله العظمی مرعشی نجفی نقل شده است : شبی توسلی پیدا كردم تا یكی از ولیای خدا را در خواب ببینم . آن شب در عالم خواب ، دیدم كه در زاویه مسجد كوفه نشسته ام و مولا امیرالمؤمنین  با جمعی حضور دارند. حضرت فرمودند :

شاعران اهل بیت را بیاورید . دیدم چند تن از شاعران عرب را آوردند . فرمودند: شاعران فارسی زبان را نیز بیاورید ؛ آن گاه محتشم و چند تن از شاعران فارسی زبان آمدند .

مولا فرمودند: شهریار ما كجاست ؟

 شهریار آمد ، حضرت خطاب به شهریار فرمودند:

شهریار شعرت را بخوان !

و شهریار این شعر را خواند: 

علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدارا            . . . . . . . . . . . . . . . .             

ایشان فرمودند : وقتی شعر شهریار تمام شد ، از خواب بیدار شدم. چون من شهریار را ندیده بودم، فردای آن روز پرسیدم كه شهریار  كیست؟

 گفتند : شاعری است كه در تبریز زندگی می كند

گفتم : از جانب من اورا دعوت كنید كه به قم نزد من بیاید . چند روز بعد ساعت شش صبح شهریار به خانه آیت الله می رسد خادم از او نامش را می پرسد  میگوید من  سید محمد بهجت تبریزی مشهور به شهریار از تبریز آمد ه ام پس از کمی تعلل خدام او را می پذیرند ؛

آیت الله پس از دیدن شهریار  می گویند این همان كسی است كه من او را در خواب در حضور حضرت امیر ( ع ) دیده ام .

آیت الله می پرسند : این شعر (( علی ای همای رحمت )) را كِی ساخته ای ؟

شهریار با حالت تعجب سؤال می كنند كه شما از كجا خبر دارید ! كه من این شعر را ساخته ام ؟

 چون من نه این شعر را به كسی داده ام و نه درباره آن با كسی صحبت كرده ام . ولی من فلان شب  این شعر را ساخته ام و همان طور كه قبلا عرض كردم، تا كنون كسی را در جریان سرودن این شعرقرار نداده ام !

آنگاه آیت الله سری تکان می دهد ومی گو ید می دانم ولی تو ای:  

                           " شهریار شعرت را بخوان ! "

و او متحیر و حیران می خواند :

                      علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدارا . . .     

برای مطالعه متن کامل شعر به ادامه مطلب مراجعه نماید

 

برای مطالعه متن شعر به ادامه مطلب مراجعه نماید باتشکر // بنده خدا

نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 22
ادامه مطلب

نا مدينة العلم و علي بابها

capture.png

موضوع: تصویر، تازه ها ، سخن، علی ع، |
نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 27
ادامه مطلب

علي يعني شمع بيت المال را خاموش كن

vhuj.png

موضوع: تصویر، تازه ها ، سخن، علی ع، |
نویسنده: مهدی | تاریخ : شنبه 20 مهر 1392 بازدید : 21
ادامه مطلب

ابزار هدایت به بالای صفحه

فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر